Lovely Beach Suite

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Lovely Beach Suite Isola Rossa villa ligt op 1 km afstand van het Parco divertimenti acquatico Aquafantasy en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Het strand van Badesi is binnen circa 10 minuten met de auto gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het strand Li Feruli, gelegen op circa 2 km afstand.

    De 1-slaapkamer Lovely Beach Suite villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Gasten kunnen maaltijden bereiden in een kitchenette of dineren in een eethoek buiten. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. Chiosco Il Miraggio biedt Mediterrane gerechten aan en ligt op een paar stappen verwijderd van Lovely Beach Suite villa. De dichtstbijzijnde luchthaven is Olbia-Costa Smeralda, op 85 km van dit vakantiehuis.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerIT090074C2000S5141,S5141

    Kameropties bij Lovely Beach Suite Isola Rossa

    De 1-slaapkamer Lovely Beach Suite villa beschikt over een badkamer met een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lovely Beach Suite Isola Rossa  Buitenkant foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Faciliteiten foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Keuken foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Badkamer foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Kamer foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Kamer foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Kamer foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Hostel Bedden foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Keuken foto Lovely Beach Suite Isola Rossa  Kamer foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Lovely Beach Suite Isola Rossa

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lovely Beach Suite Isola Rossa

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het vakantiehuis?
      Ja, een kitchenette, samen met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven, is beschikbaar in het vakantiehuis.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar de villa?
      In de villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Lovely Beach Suite villa?
      Gasten van Lovely Beach Suite villa kunnen onder andere het strand Li Feruli (2 km), het Parco divertimenti acquatico Aquafantasy 1) en het strand van Badesi 3) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lovely Beach Suite Isola Rossa